O firmie

"BRANDI" to firma, która łączy tradycję z nowoczesnością.

Produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych zajmujemy się od 1993 roku, dzięki czemu jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych wyrobów.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski oraz nabywców zagranicznych, a nasze maszyny dostarczamy bez względu na odległość.

Naszymi głównymi produktami są rozsiewacze nawozów, opryskiwacze polowe i sadownicze oraz zgrabiarki gwiazdowe. Chętnie przyjmujemy również zamówienia indywidualne na  maszyny spoza naszej oferty.

Wieloletnie istnienie na rynku pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu produkowane przez nas wyroby charakteryzują się niezawodnością, wysoką jakością oraz unikalną estetyką wykonania. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala na zaproponowanie najlepszego rozwiązania, które będzie spełniało wszelkie wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby zaproponujemy odpowiednią maszynę do konkretnych potrzeb.